به پورتال بهداشتی و پزشکی سلامت-بانک خوش آمدید

سلامت-بانک، پورتال جامع اطلاع رسانی است که با هدف افزایش سطح آگاهی عموم مردم در حوزه بهداشتی و پزشکی فعالیت می‌کند و با ارائه کلیه خدمات IT پزشکان را در راستای ارتقاء حرفه‌شان یاری می‌نماید.

سلامت-بانک، اطلاعات به‌روز و گسترده‌‌ای را به زبان ساده و قابل درک و در زمینه‌های گوناگون در اختیار کاربران خود قرار می دهد تا به‌صورت رایگان و در هر زمان و مکان از آن استفاده نمایند، موضوعاتی نظیر انواع بیماری‌ها،‌ بارداری، فرزندپروری، زیبایی، تغذیه، بهداشت دهان و دندان، بهداشت روان، و فیتنس. همچنین این امکان را فراهم می‌آورد تا کاربران بتوانند به آسانی مطب پزشک مورد نظر خود را جستجو و با برقراری ارتباط به‌صورت آنلاین وقت ویزیت درخواست نمایند. همجنین با عضویت در این پرتال قادر خواهند بود در شبکه‌های اجتماعی مطالب خود را به اشتراک بگذارند، پرسش و پاسخ‌های خود را مطرح کنند و پیشنهاد و نظرات خود را در ارتباط با خدمات پزشکان ارائه دهند. 

پزشکان و متخصصین حوزه سلامت و بهداشت نیز می‌توانند با عضویت و ثبت یک پنل اختصاصی، خدمات خود را به طیف وسیعی از بازدیدکنندگان معرفی و ارائه نمایند و با جذب و پذیرش بیماران جدید حرفه خود را در دنیای مجازی ارتقاء، و روز به روز بر کیفیت کار خود بیافزایند. پزشکان می‌بایست با ثبت اطلاعاتی نظیر اطلاعات پزشکی، اطلاعات مطب و کلینیک، اطلاعات مربوط به نوبت‌دهی، فهرست بیمارستان‌های طرف قرارداد، لیست خدمات و جراحی‌ها و بارگذاری عکس و ویدئوهای مربوط، پنل خود را تکمیل نمایند. علاوه بر این قادر خواهند بود با بیماران خود به‌صورت آنلاین ارتباط برقرار نموده، نظرات و انتقادات آنان را دریافت و به سئوالاتشان پاسخ دهند.

با آرزوی اینکه همواره سالم زیستن را روش زندگی خود سازید و روزگاری سرشار از سلامتی و شادی را سپری کنید.

برخی از افرادی که در تکمیل این سایت به ما یاری رساندند:

خانم‌ ماندانا آجودان
خانم مریم اصغرپور
آقای رامین بختیاری
خانم دکتر پریسا پیله رودی
خانم کیناز فرزید
خانم دکتر مینا فتحی
آقای دکتر مهبد علوی
آقای علی میرعالی

مدیریت پورتال سلامت-بانک
Top