قوانین حفظ حریم شخصی کاربر

حفظ حریم شخصی کاربران برای وب‌سایت سلامت-بانک اهمیت بسیاری دارد. در همین راستا از شما تقاضا داریم برای مطالعه مطلب زیر چند دقیقه وقت بگذارید. همه موارد زیر، توسط سایت سلامت-بانک و سایت‌ های وابسته به آن در مورد محصولات و خدماتشان مصداق دارد.

گردآوری اطلاعات و استفاده از آن‌ها

سلامت-بانک این اطمینان را به کاربرانش می‌دهد که برای استفاده از اطلاعات و خدمات وب‌سایت به ثبت نام و ارائه اطلاعات شخصیشان نیازی نیست.

ثبت اطلاعات

شما به عنوان کاربر سایت سلامت-بانک، باید بدانید هنگام استفاده از خدمات سایت، همه اطلاعات مربوط به مرورگر، آدرس IP، تاریخ و زمان ارسال تقاضا، نام دامین سرور، نوع کامپیوتر، سیستم‌عامل، موتور جست‌وجوی مورد استفاده، نوع مرورگر و اطلاعات کوکی سیستم شما را ذخیره و نگهداری می‌کنیم.

کوکی‌ها و وب بیکن‌ها

پیش از توضیح این آیتم باید بدانید کوکی، بسته‌های اطلاعاتی هستند که توسط سرور به مرورگرها فرستاده می‌شوند و در صورت نیاز، از مرورگر به سرور باز می‌گردند. وب‌بیکن‌ها هم فایل‌های 1x1 پیکسل هستند که به مالک سایت اجازه می‌دهند تا تعداد کاربران صفحه‌های خود را بشمارد. سایت سلامت-بانک از کوکی‌ها برای ذخیره اطلاعات فعالیت‌های کاربر در اینترنت و اطلاعات مربوط به صفحه‌ها و سایت‌هایی که کاربر از آنها بازدید می‌کند، استفاده می‌کند. این کار به منظور افزایش کیفیت ارائه خدمات به کاربران مختلف است و هدف دیگری ندارد.

کوکی DART

گوگل نیز به عنوان شرکت سوم شخص و مرتبط با سلامت-بانک، از کوکی‌ها برای تبلیغات در این وب سایت استفاده می‌کند. گوگل، از کوکی DART به منظور ارائه تبلیغات و آگهی‌های مرتبط با تاریخچه وب‌گردی‌های کاربر و بازدیدش از سایت سلامت-بانک استفاده می‌کند.

اگر کاربری تمایل به این موضوع نداشته باشد، می‌تواند به بخش‌های Google ad و حفظ حریم شخصی در نشانی  google.com/privacy_ads.html  برود و مانع فعالیت کوکی DART شود.

بهتر است بدانید، امکان دارد برخی از سرورهای تبلیغاتی و شبکه های تبلیغاتی دیگر نیز از کوکی‌ها و وب‌کین ها استفاده کنند. آنها از این فناوری برای تبلیغات روی سایت و لینک کردن به آگهی‌های خود که مستقیما روی سایت ما نمایش داده می‌شوند، استفاده می‌کنند. به این ترتیب، آن‌ها به صورت خودکار آدرس IP کاربر را به دست می‌آورند.

فناوری‌های دیگر نیز همچون کوکی‌ها، جاوااسکریپت یا وب‌بیکن‌ها نیز توسط شبکه‌های تبلیغاتی مرتبط ردیابی می‌شوند و مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کار به منظور ارسال تبلیغات مرتبط و رسیدگی به میزان بازدید هر سایت صورت می‌گیرد.

وب‌سایت سلامت-بانک  هیچ کنترلی روی شبکه‌های جانبی و تبلیغاتی که از کوکی‌ها استفاده می‌کنند، ندارد و در قبال خسارت وارده از طرف آن‌ها، هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمی‌کند.

بهتر است بدانید، قوانین حفظ حریم شخصی کاربران در مورد نرم‌افزارها، شبکه‌ها و وب‌سایت‌های تبلیغاتی دیگر که از کوکی‌های کاربران استفاده می‌کنند، صدق نمی‌کند. برای غیرفعال کردن کوکی‌ها، کاربر می‌تواند به صورت دستی از طریق مرورگر خود این کار را انجام دهد.
برای کسب اطلاعات بیشتر برای تنظیمات کوکی‌ها می‌توانید از وب‌سایت‌های آموزشی مرتبط با مرورگر خود استفاده کنید. آنها حاوی اطلاعات مفیدی برای حفظ امنیت کاربران هستند.

وب‌سایت‌های مرتبط

سایت سلامت-بانک از لینک‌ها، بنرها، عکس یا متن‌هایی که مربوط به سایت‌های دیگر است، برای تکمیل اطلاعات ارائه شده استفاده می‌کند. با کلیک روی این گونه لینک‌ها، کاربر از سایت ما خارج و وارد سایت مورد نظر می‌شود. با ورود به آن سایت همه تعهدات ما برای حفظ حریم شخصی و ارائه اطلاعات کامل و دقیق از بین می‌رود. سایت سلامت-بانک هیچ تضمینی بر صحت و درستی مطالب سایت‌های مرتبط ندارد. استفاده از آن‌ها صرفا برای تکمیل اطلاعات است نه تصدیق آنها!

نظرسنجی

ممکن است وب‌سایت سلامت-بانک، نظرسنجی‌هایی در مورد موضوعات مختلف روی سایت قرار دهد و از کاربران بخواهد در این نظرسنجی‌ها شرکت کنند. برای شرکت در این نظرسنجی‌ها، کاربر باید تعدادی از اطلاعات شخصی خود همچون نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود را در اختیار ما قرار دهد. البته این نظرسنجی‌ها اختیاری هستند و اگر تمایلی به دادن اطلاعات شخصی خود ندارید، می‌توانید در آن‌ها شرکت نکنید.

ارسال خبرنامه از طریق ایمیل

وب‌سایت سلامت-بانک،خبرنامه‌های الکترونیک با موضوعات مختلف دارد. اگر تمایل دارید مشترک این خبرنامه‌ها شوید باید آدرس ایمیل خود را در اختیار ما بگذارید و این اطمینان را داشته باشید که اطلاعات شخصی شما، کاملا محرمانه نزد ما نگهداری خواهد شد.

انتقادات و پیشنهادات

برای نوشتن و ارسال انتقادات و پیشنهادات در مورد سایت سلامت-بانک و محتویات آن در قسمت «تماس با ما»، کاربر مستلزم به ارائه نام، نام خانوادگی و آدرس ایمیل خود است. زیرا ممکن است ما در مورد انتقاد یا پیشنهاد شما نظری داشته باشیم و بخواهیم آن را برایتان به صورت ایمیل ارسال کنیم.

استفاده از اطلاعات

صددرصد مطمئن باشید که سایت سلامت-بانک به هیچ وجه اطلاعات کاربران را نمی‌فروشد و در اختیار شرکت‌های تبلیغاتی قرار نمی‌دهد. در صورت نیاز، این وب سایت اطلاعات کاربران را با کسب اجازه از خود آن‌ها در اختیار شرکت‌های تبلیغاتی قرار می‌دهد.

لینک‌های سایت ما

سایت سلامت-بانک ممکن است از لینک سایت‌های دیگر برای ارائه اطلاعات بیشتر یا ارجاع دادن کاربر به منبع اصلی مطلب استفاده کند. به همین دلیل، بهتر است بدانید ما در قبال صحت و درستی اطلاعات آنها مسئولیتی نداریم و خود آن سایت‌ها باید پاسخ‌گوی مشکلات احتمالی خود باشند.

در صورت استفاده از لینک، بنر، عکس یا تبلیغاتی که کاربر را وارد سایت‌های دیگر می‌کند، حفظ امنیت و حریم شخصی کاربر از حوزه اختیارات و مسئولیت‌های سایت سلامت-بانک خارج می‌شود و کاربر تحت مسئولیت‌های سایت مربوطه قرار می‌گیرد. به همین دلیل به شما توصیه می‌کنیم پیش از استفاده از آن سایت و بهره بردن از محتویاتشان، حتما قوانین و ضوابط آن‌ها در خصوص حفظ حریم شخصی خود را مطالعه کنید.

تغییر قوانین سایت

سایت سلامت-بانک حق دارد هر زمانی قوانین مربوط به حفظ حریم شخصی کاربران سایت خود را تغییر دهد. برای دانستن قوانین، خوب است همیشه این موارد را کنترل کنید. 
هر زمانی که کاربر احساس کرد نمی‌خواهد خبرهای سایت ما را دریافت کند و تمایل به قطع ارتباط با سایت سلامت-بانک را داشت، کافیست به قسمت «تماس با ما» مراجعه کند و از ما تقاضای قطع ارتباط کند. ما بلافاصله اکانت او را از فهرست مشترکانمان حذف خواهیم کرد.

تماس با ما

در صورت هرگونه انتقاد، پیشنهاد یا سوال کافیست به بخش «تماس با ما»ی سایت سلامت-بانک مراجعه کنید.

Top