شرایط و ضوابط سایت

استفاده از سایت سلامت-بانک و بهره‌بردن از اطلاعات آن مستلزم رعایت قوانین این توافق نامه است. اگر با شرایط و ضوابط این سایت موافق نیستید، بهتر است از این سایت و خدماتش استفاده نکنید.

شرایط و ضوابط وب‌سایت سلامت-بانک ممکن است در بازه‌های زمانی مشخص تغییر کنند یا به اصطلاح آپ‌دیت شوند. به همین دلیل، اگر از کاربران دایمی وب سایت سلامت-بانک  هستید، بهتر است همیشه پیگیر اخبار سایت باشید. برای استفاده مداوم از سلامت-بانک، رعایت همه موارد ذکر شده ذیل الزامی هستند.

باید توجه داشته باشید، در صورت عدم رعایت قوانین سایت، مسئولان سایت اختیار مسدود کردن پروفایل کاربر را دارند.

مسئولیت سایت سلامت-بانک

سایت سلامت-بانک، هیچ گونه کنترلی بر اطلاعات ثبت شده کاربران ندارد. به همین دلیل، در قبال تاخیر در ارسال، از بین رفتن یا اشتباه ارسال شدن اطلاعاتی که به موجب استفاده از سایت سلامت-بانک رخ داده است، هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

همه اطلاعاتی که در سایت سلامت-بانک نوشته شده اند، فقط جهت اطلاع رسانی است و ارزش دیگری ندارند. با این که همه کارمندان ما در تلاش هستند تا همه اطلاعات به‌روز باشند اما با همه این‌ها، سلامت-بانک هیچ گونه تضمینی برای درست، دقیق و به‌روز بودن آنها ندارد. حتی در مورد دیگر بخش‌های سایت، همچون طراحی‌های گرافیکی، خدمات و محصولات نیز تضمین نمی کند صددرصد درست، دقیق و کامل باشند.

مسئولیت اعتماد و تکیه بر اطلاعات و خدمات سایت سلامت-بانک به عهده خود کاربر است.

سایت سلامت-بانک در هیچ حالتی خسارت‌های وارده به اطلاعات کاربران در طی استفاده از این سایت را به عهده نمی گیرد.

از طریق سایت سلامت-بانک، شاید برای کامل کردن مفهوم کلمه ای به وب سایت‌های دیگر که تحت کنترل این سایت نیستند، لینک شوید. اما باید بدانید ما روی ماهیت، محتوی و قابلیت استفاده آن سایت‌ها هیچ گونه کنترلی نداریم. آوردن و ذکر لینک های مختلف، دلیلی برای تایید آن‌ها و درستی محتویاتشان نیست.

همه تلاش سایت سلامت-بانک برای بالا نگه داشتن سایت و فعالیت نرمال آن است. به همین دلیل، این سایت در قبال لینک‌های مذکور که به هر دلیل دیگر در دسترس نیستند هیچ گونه مسئولیتی ندارد. این مشکل فنی آن‌هاست و ارتباطی به سایت سلامت-بانک ندارد.

سلب مسئولیت پزشکی

وب سایت سلامت-بانک برای ارائه توصیه های پزشکی طراحی و ساخته نشده است. همه اطلاعات، عکس ها و لینک های سایت فقط برای اطلاع رسانی عمومی است. هیچ کدم از نوشته ها و محتویات سایت نباید در بردارنده توصیه ها، تشخیص ها یا درمان های پزشکی  باشند.
 
همه کاربران باید توجه داشته باشند که به هیچ کدام از توصیه های پزشکی عمومی موجود در این وب سایت، نباید به چشم توصیه های درمانی موثر و قطعی نگاه کنند و باید پیش از اعمال آنها، موارد را با پزشک خود در میان بگذارند.

مسئولیت – سایت سلامت-بانک و شرکت پشتیبان آن برای توصیه های پزشکی و پیشنهادهای ذکر شده در زمینه های مختلف در این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد. 

تایید اطلاعات توسط متخصصان و پزشکان

ما به کاربران خود توصیه می کنیم برای به کار بردن هر کدام از توصیه هایی که در وب سایت سلامت-بانک وجود دارند، حتما با پزشک یا متخصص آن کار مشورت کنند. فقط در صورت تایید مطالب سایت توسط افراد متخصص، از آنها در زندگی شخصی خود استفاده کنید. 

تماس با  115 در مواقع اورژانس پزشکی

در مواقعی که به طور اورژانسی به دکتر نیاز دارید یا با دکتر خود یا اورژانس پزشکی – شماره 115 - تماس بگیرید. هرگز به توصیه های پزشکی نوشته شده در سایت سلامت-بانک استناد نکنید.

مسئولیت اعتماد کردن به عهده خود شماست

مسئولیت اعتماد کردن به محتوی سایت سلامت-بانک و مقاله‌های نوشته شده در آن به عهده خود کاربر است و این سایت هیچ گونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت.

تایید

سایت سلامت-بانک هیچ کدام از موارد ذکر شده در محتوی و نوشته های سایت همچون توصیه های پزشکی، معرفی دارو، محصول، پزشک، بیمارستان، روند درمانی و ... را به طور کامل تایدد نمی کند.

صحت و درستی اطلاعات

سایت سلامت-بانک به هیچ عنوان درستی و صحت اطلاعات موجود در سایت را تایید نمی‌کند. ادعایی نیز در این زمینه ندارد. همه اطلاعات این سایت صرفا جهت اطلاع رسانی هستند.

مشورت با متخصص / پزشک

همه کاربران باید در مورد تصمیماتی که در زمینه سلامت خود می گیرند حتما با پزشک و متخصص مشورت کنند. کاربران سایت سلامت-بانک نیز از این قاعده مستثنی نیستند و باید برای استفاده از هرکدام از اطلاعات موجود در سایت، از پزشک خود مشاوره بگیرند.

توجه به محدودیت سنی کودکان

سلامت-بانک متعهد به رعایت محدودیت سنی کودکان است. این سایت برای استفاده کودکان زیر 13 سال طراحی و ساخته نشده است و در آن هیچ گونه اطلاعاتی که برای افراد زیر 13 سال مفید باشد، وجود ندارد.

شرایط ثبت اطلاعات کاربر

باید توجه داشته باشید، ورود هرگونه اطلاعات، عکس یا تصویر توسط کاربر به وب سایت سلامت-بانک یا ایجاد هرگونه تغییر و اعمال ویرایش، باید پیش از انتشار مورد تایید مسوولان سایت قرار بگیرد.

در ضمن، با توجه به محدود بودن دامنه اینترنت، پیش از آپلود هرگونه ویدئو یا تصویر، مسئولان سایت را از طریق «تماس با ما» در جریان بگذارید تا مورد مذکور پس از تایید نهایی و با شرایط مناسب در سایت بارگذاری شوند.

رعایت حق کپی‌رایت

همه حقوق مادی و معنوی سایت salamatbank.com محفوظ می‌باشد و هر گونه استفاده از مطالب سایت سلامت-بانک بدون ذکر منبع پیگرد قانونی خواهد داشت.

Top