برخی از پزشکان سایت

لیست موضوع ها

ترفندهای ضدپیری هالیوودی

برای همیشه زیبا به نظر رسیدن آرزوی همه است؛ اما بعضی افراد به آن می رسند و آن را برای فروش عرضه می کنند. هالیوود برجسته ترین نمونه از این موضوع است. بعد از خواندن این مقاله ترفندهای ضدپیری هالیوودی دیگر برای شما یک راز نخواهند بود!

محصولات ضد پیری

پیری پدیده ای تدریجی است که در آن بدن پیر می شود. ضد پیری باعث توقف پیری می شود، به عبارت دیگر فرایند پیری را معکوس می کند و به نسبتا جوان نگه داشتن بدن کمک می کند. در این جا چند محصول ضد پیری را مطرح می کنیم.

رژیم غذایی ضدپیری

این روزها رژیم غذایی ضدپیری موضوع داغی بین تمام افرادی است که به سلامتی خود اهمیت می دهند. غذاهایی وجود دارند که در دسته غذاهای ضدپیری قرار می گیرند. این مواد غذایی اثرات آنتی اکسیدانی دارند، کلسترول را کاهش می دهند و کالری کمی دارند.

ضد پیری

ضد پیری نامی است که به جوان سازی سالم و جلوگیری از خطرات ناشناخته داده می شود. همه می خواهند با ظاهری زیبا پیر بشوند و تا حد ممکن جوان به نظر برسند. ضد پیری تنها راه رسیدن به چنین آرزوهایی است!

محصولات و مکمل های ضدچروک

مکمل ها و محصولات بسیاری وجود دارند که میتوانند بوجود آمدن چروک ها را به تعویق بیاندازند. این محصولات و مکمل ها کمکی میکنند تا روند پیری در پوست کاهش پیدا کند. در اینجا نگاهی به محصولات و مکمل های متفاوت می اندازیم.

چروک ها

چروک چیزی جز چین خوردگی در پوست نیست. با افزایش سن چروک ها هم در صورت پدیدار میشوند. چروک صورت انواع متفاوتی دارد که فقط به دلیل افزایش سن نیست. در اینجا فقط در مورد چروک صورت که به علت افزایش سن است صحبت میکنیم.

 
 

برخی از تمرینات

حرکت دو ضرب با کتل بل

کشش پشت بازو با سیم کش و نیمکت صاف

پرس بردفورد/ راکی

حرکت ضربدری با دستگاه سیم کش

کشش پشت بازو با سیم کش و نیمکت شیب دار

Bottoms up

Top