برخی از پزشکان سایت

لیست موضوع ها

وضعیت مو – رسیدگی به مو و رفع نگرانی

در اینجا از مشکلات مختلفی که مانع از رشد مو میشود و درخشندگی مو را از بین میبرد، صحبت میشود. برای هر نوع مویی یک یک راه حل ارائه داده میشود، به عنوان مثال؛ برای موهای خشک، چرب یا موهای آسیب دیده.

مراقبت از مو

پس از رنگ کردن موهایتان نکاتی است که باید رعایت کنید و آنها را انجام دهید، که در این مقاله راجع به آنها صحبت شده است. موهای رنگ شده همیشه به یک مراقبت درست و صحیح نیاز دارد. در نهایت، این مقاله شامل نکاتی است که برای موهای رنگ شده ضروری میباشد و برای محافظت از موی سر هر روزه باید این کارها را انجام دهید.

انواع مو

افراد متفاوت دارای موهای متفاوتی میباشند. بنابراین، شما باید بدانید که موی شما از چه نوع است و چطور از آن مراقبت کنید. شما میتوانید حالت موی خود را تغییر دهید. به تنهایی هم میتوانید این کار را انجام دهید و موهایتان را به همان حالتی که درآورده اید، نگه دارید.

مشکلات مو

انواع مختلفی از مشکلات مو وجود دارد و شما باید بدانید که چگونه این مشکلات را برطرف کنید. دلایل مختلفی برای مشکلات مو وجود دارد. رژیم غذایی نامناسب، بی توجهی به مو، بیش از حد در معرض نور خورشید قرار گرفتن و مشکلاتی از این قبیل. هنگامی که مشکلات مو شروع میشود، کنترل کردن آن برای شما بسیار دشوار میشود.

 
 

برخی از تمرینات

تمرین با کتل بل

بلند کردن هالتر روی نیمکت شیب دار

غلتاندن با هالتر روی زانو

پرس پشت بازو نشسته

پرس سینه با زنجیر

حرکت دادن توپ تمرین به عقب و جلو

Top