ادامه موضوع

برداشتن خال
میکرو درمابراسیون
جوانسازی پوست با لیزر
درمابراسیون
تزریق کلاژن
لایه برداری شیمیایی
برداشتن لکه ی ماه گرفتگی
برداشت لیزری سیاهرگ
مواد پر کننده ی قابل تزریق برای مشکلات پوستی
درمان پوستی با استفاده از blue peel

شبکه های اجتماعی مربوط

 

برخی از پزشکان سایت

 
بوتاکس برای متخصصان چشم نام آشنایی است. اکنون بوتاکس برای درمان چروک های پوستی بدون بر جا گذاشتن عارضه ای به کار می رود. بوتاکس از طریق شل کردن عضلاتی که سبب ایجاد چین و چروک های پوستی شده اند ظاهر پوست را با ازبین بردن چروک های خط لبخند و پیشانی بهتر می کند. عضلات صورت به مرور زمان قدرت انعطاف پذیری خود را از دست می دهند. بوتاکس با نیروی جادویی خود این چروک ها را از بین می برد.

بوتاکس یک سم پروتئینی است که از باکتری کلستریدیوم بوتولینوم گرفته می شود. امروزه به عنوان بهترین دارو برای رفع چین و چروک های پوستی در سالمندان شناخته شده است. تزریق بوتاکس امروزه بیشتر از عمل جراحی برجسته سازی پستان رواج دارد. از بین رفتن چروک های پوستی وقتی ایجاد می شود که بوتاکس به درون عضله نفوذ کند.

 یکی دیگر از مزیت های بوتاکس این است که طول اثر آن تا 6 ماه باقی می ماند و روش کار هم بسیار ساده است. هرچند در برخی از بیماران افتادگی پلک مشاهده شده است. علت بروز این عارضه این است که بوتاکس پس از تزریق منتشر نشده و ساعت ها در ناحیه ی تزریق باقی می ماند ومشکل ساز می شود. بوتاکس در بیمارانی که بیماری های عصبی دارند نباید استفاده شود.


 ژوودرم- Juvederm

 ژوودرم هم یکی دیگر از مواد برطرف کننده ی چین و چروک صورت است که در گذشته استفاده می شد اما فقط ثروتمندان توان پرداخت هزینه ی آن را داشتند. امروزه این ماده که ترکیبی از اسید هیالورونیک است. این ماده ی شیمیایی یکی از بهترین محرک های آبرسانی به پوست (هیدراته کننده) است. این ماده ظاهر پوست را طبیعی می کند و چهره را زیباتر می سازد.

 مهم ترین مزیت تزریق ژوودرم این است که به راحتی جذب می شود. بنابراین، جراحان پلاستیک آن را برای برجسته سازی لب و اصلاح شکل صورت و از بین بردن خط لبخند و چروک های پوستی به کار می برند. این ماده به صورت زیر پوستی تزریق می شود و بیشتر برای برجسته کردن لب ها به کار می رود.

 پس از تزریق ژوودرم احتباس آب بروز می کند. به طور معمول لازمست که 6 تا 8 بار تزریق انجام شود تا تاثیر آن دوام بیشتری داشته باشد. پیش از استفاده از این ماده باید سوابق پزشکی بیمار به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

رستیلان- Restylane

رستیلان هم داروی مبارزه با پیری شناخته شده است زیرا می تواند چروک های روی صورت را برطرف سازد. با استفاده از رستیلان شکل کلی و ظاهر پوست زیباتر می شود. رستیلان برای زیبا کردن ابرو، لب ها و گونه به کار می رود. رستیلان هم ترکیبی از اسید هیالورونیک است و برای رفع شلی پوست و اصلاح چین و چروک های آن مصرف می شود.

 مدت زمان به کارگیری این ماده 10 دقیقه تا یک ساعت است. پیش از تزریق کرم یا ژل بیحس کننده روی ناحیه ی مورد نظر مالیده می شود. در موارد خاصی، با وجود این که بیمار به صورت سرپایی بستری شده است، از بیهوشی عمومی استفاده می شود. عوارض جانبی عبارتند از: التهاب، تحریک پذیری جزئی در ناحیه ی مورد نظر و حتی تغییر رنگ این ناحیه که البته به مرور زمان برطرف می شود. تزریق رستیلان فقط برای افراد سالم و پس از بررسی دقیق سوابق پزشکی انجام می گیرد.

 هر سه روش یاد شده، روش های بی خطری هستند. تزریق این مواد اگر توسط متخصص با تجربه انجام شود خطری ندارد و درمدت کوتاهی انجام می گیرد. تعدادی از پزشکان غیر متخصص یا سالن های زیبایی هم اقدام به تزریق این مواد می کنند. شاید تزریق توسط آن ها در مواردی جواب بدهد اما در بیشتر موارد با مشکلات و عوارض پوستی همراه خواهد شد.

 تزریق برای زیبا سازی پوست سبب بروز ورم خفیف و تغییر رنگ پوست می شود که به مرور زمان برطرف می گردد. متخصصان معتقدند که تزریق برای زیباسازی پوست در مقایسه با سایر روش ها عوارض جانبی و خطرات کمتری دارد. حتی هزینه های این روش هم در مقایسه با روش های دیگر قابل قبول تر است.
 
 
دسته بندی
خدمات زیبایی » خدمات زیبایی مربوط به سایر اعضای بدن
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 

خدمات مربوط

 • ار اف لاغری
  در روش ار اف لاغری از یک دستگاه پیشرفته که به‌طور خاص برای از بین...
 • بوتاکس
  تزریق بوتاکس در عضلات، فعالیت عضلانی را فلج کرده و خطوط ناشی از...
 • پلکسر .پلاسما جت
  روش پلاسما جت ابداعی نو در علم زیبایی و درمانهای جوانسازی است سیستم...
 • پی ار پی
  پی آر پی پلاسمای غنی از پلاکت است. یعنی فر آیند غنی سازی پلاسما...
 • مزو تراپی
  مزوتراپی یک روش درمانی جدید می‌باشد. در این روش دارو در قسمتهای...

وبلاگ های مربوط

 • تزریق چربی
  تزریق چربی مدت هاست که مورد استفاده ی جراحان پلاستیک قرار دارد و...
 

برخی از تمرینات

حرکت صلیبی

دمبل با دو دست

حرکت دو ضرب با کتل بل

پرس شانه با هالتر

دوچرخه زدن

کش ورزشی و میله EZ

Top