ادامه موضوع

برطرف کننده ی چروک های صورت - پرکننده ها

شبکه های اجتماعی مربوط

 

برخی از پزشکان سایت

 
همراه با بالا رفتن سن حلقه ی سیاهی دور چشم پدید می آید. امروزه درمان های مختلفی برای کاهش یا از بین بردن سیاهی دورچشم عرضه شده است. درمان اصلی جراحی لیف پلک پایین و به کار گیری پر کننده های پوست است. این روش تاثیر زیادی در از بین رفتن سیاهی دور چشم دارد. به منظور انتخاب بهترین روش برای از بین بردن لکه ی سیاه دور چشم لازمست که جراح پلاستیک ابتدا علت بروز این لکه را جویا شود.

به غیر از جراحی پلاستیک و لیزردرمانی، کرم ها و ژل های متعددی در بازار عرضه شده است که سیاهی دور چشم را برطرف یا کمرنگ می سازد. برخی از درمان های خانگی هم نسل به نسل منتقل شده است از جمله استفاده از برش های خیار و چای کیسه ای. علت بروز این لکه ها دور چشم شامل کم خوابی، الگوی خواب نا منظم، تماشای تلویزیون یا استفاده از رایانه به مدت طولانی و ناکافی بودن آب مصرفی.

تشکیل حلقه های سیاه دور چشم ممکنست علت ارثی داشته باشد. پوست پلک پایین بسیار نازک است و در کسانی که دور چشمشان حلقه ی سیاه تشکیل می شود پوست این ناحیه نازک تر است. به سبب نازکی و ظرافت پوست است که لایه ی زیرین و عضلات به رنگ تیره مشخص می شوند. برای درمان این عارضه درمان خاصی وجود ندارد. شاید آرایش کردن بهترین راه حل باشد.

احتمال برطرف شدن این عارضه خیلی کم است اما برخی از افراد با مصرف کرم "رتین A" به مدت طولانی و درمابراسیون میکرو توانسته اند آن را برطرف سازند. لیزردرمانی هم برای رفع تیرگی دور چشم موثر شناخته شده است.

Arcus disfigurement یا تشکیل کمان تیره رنگ دور چشم که بر اثر استحاله ی چربی درسن بالا ایجاد می شود هم یکی از مواردی است که جراح پلاستیک با تزریق چربی می تواند آن را برطرف سازد. در این مورد عروق خونی زیر پوست نمایان می شود و هاله ای تیره رنگ دور چشم پدید می آورد. لیزر درمانی یا لیزر Intense Pulsed هم برای از بین بردن مویرگ های فراوان زیر پوست به کار می رود.

لیزردرمانی برای از بین بردن مویرگ های خونی زیر پوست عمل بسیار دقیق و پر خطری به شمار می رود به همین سبب باید توسط یک جراح پلاستیک با تجربه انجام شود که بتواند به نحو احسن از این تکنیک استفاده کند. در هنگام استفاده از این تکنیک لازمست که چشم ها پوشیده باشد تا بر اثر لیزر دچار آسیب دیدگی نشود. به علاوه، آسیب دیدگی های جدی از جمله پارگی پرده چشم ممکنست اتفاق بیفتد.

تشکیل رنگدانه در زیر پوست هم سبب تیره رنگ شدن آن می شود که البته قابل برطرف شدن است اما با قرار گرفتن مجدد در معرض نور خورشید دوباره تشکیل می گردد. در این مورد استفاده از عینک آفتابی و لوسیون های ضد آفتاب توصیه می شود. مصرف ترکیبی از رتین A و لوسیون های مناسب دیگر موثر خواهد بود. در هر صورت محافظت از چشم ها در حین درمان با هریک از روش های یاده شده لازم است.

گودی های عمیق زیر چشم هم با حلقه های تیره ظاهر می شود. این عارضه بر اثر از بین رفتن چربی زیر پوست پدید می آید که تنها راه برطرف ساختن آن جراحی پلاستیک است. برخی از جراحان پلاستیک همراه با تزریق چربی Arcus Marginalis یا کمان تیره ی زیر چشم را هم برمی دارند.

مدت زمان این عمل یک ساعت است و تحت بیحسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام می گیرد. پس از عمل درد اندکی احساس می شود که به تدریج از بین می رود.
 
 
دسته بندی
خدمات زیبایی » خدمات زیبایی مربوط به صورت
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 

خدمات مربوط

 • Rf
  ار اف امواج رادیویی است که در پزشکی برای سفت شدن و لیفتینگ پوست و...
 • تزریق ژل
  تزریق فیلر حجم دهی
 • میکرونیدلینگ
  از میکرونیدلینگ برای رفع چین و چروک .برطرف کردن جای زخم.درمان...
 • کربوکسی تراپی
  کربوکسی تراپی روشی است غیر تهاجمی برای از بین بردن سلولیت .علایم کششی...

ویدئوهای مربوط

 

برخی از تمرینات

دمبل روی نیمکت شیب دار

هالتر روی تخت شیب

به پهلو

پرس بردفورد/ راکی

با دستگاه سیم کش

پشت بازو خوابیده

Top