ادامه موضوع

خورشید و اثرات آن بر روی پوست
نیازها و قوانین مراقبت از پوست
اصول مراقبت از پوست
مراقبت از پوست بصورت موضعی
مراقبت از پوست برای سن خاص
آیا آب برای پوست مفید است؟
پوست سالم در مقایسه با پوست ناسالم
راه هایی برای پوشاندن صورت
درمان خشکی آرنج
روش‌های درمان خشکی پا
مراقبت از پوست خشک بدن
درمان خشکی دست
دستور العمل برای پوست صورت
مراقبت از پوست بر اساس نوع پوست
مراقبت از پوست صورت
درمان پوست های خشک
ورزش دادن صورت
مراقبت از پوست صورت برای خانمها
مراقبت از پوست برای آقایان
مراقبت دائمی از پوست صورت
مراقبت از پوست

شبکه های اجتماعی مربوط

 

برخی از پزشکان سایت

 
حلقه های سیاه زیر چشم یکی از مشکلات رایجی است که افراد در تمام سنین از آن شکایت دارند. بعضی افراد مستعد پیدا کردن حلقه های سیاه زیر چشم هایشان هستند و بعضی دیگر تحت شرایطی مثل استرس و خستگی دچار آن می شوند. اگر از جمله افرادی هستید که دچار حلقه سیاه زیر چشم هستید این مطلب را بخوانید تا بدانید چطور حلقه های سیاه زیر چشم را بپوشانید.

استفاده از آرایش

آرایش یکی از بهترین پنهان کننده هایی است که می توان برای پوشاندن حلقه های سیاه از آن ها استفاده کرد. تقریبا تمام آرایشگرها و متخصصان زیبایی درباره این موضوع توافق دارند. اگر برای پوشاندن سیاهی زیر چشم از آرایش استفاده نمی کردید باید شروع به انجام این کار کنید. اگر در حال حاضر برای این منظور از آرایش استفاده می کنید و نتایج موثری نمی گیرید، دو دلیل وجود دارد: رنگ/ نوع نامناسب لوازم آرایش یا شیوه نادرست استفاده از لوازم آرایش. هنگام استفاده از آرایش برای پوشاندن سیاهی زیر چشم باید سه عامل را در نظر گرفت.

نوع لوازم آرایش- هنگام انتخاب کانسیلر (کرم پودر) همیشه یک مارک معروف بخرید. مارک های شناخته شده سال هاست که در بازار هستند و افراد زیادی از آن ها استفاده می کنند. کانسیلری که انتخاب می کنید نباید حاوی روغن بوده یا سنگین باشد. هنگام استفاده از لوازم آرایش سنگین، کانسیلر می تواند بین خطوط ریز زیر چشم قرار بگیرد و باعث پیرتر به نظر رسیدن این ناحیه بشود. بهترین کانسیلرها مایع نیستند، چون کانسیلرهای مایع مضرات زیادی دارند. بسیاری از متخصصان پوست از شما می خواهند برای این منظور از کانسیلرهای کرمی استفاده کنید.

رنگ لوازم آرایش- رنگ لوازم آرایش بزرگ ترین موضوع بعدی است که باید در نظر گرفت. اگر رنگ مناسب را انتخاب نکنید احتمالا به طور مناسب سیاهی زیر چشم را نمی پوشانید. بسیاری از افراد کانسیلری را می خرند که فقط یک درجه از پوست آن ها روشن تر است و این انتخاب همیشه بهترین انتخاب نیست. بهترین انتخاب به رنگ پوست شما بستگی دارد و باید کانسیلری را انتخاب کنید که یک یا دو درجه روشن تر است. بهترین راه برای پیدا کردن رنگ صحیح امتحان کردن آن در فروشگاه است. وقتی یک رنگ کانسیلر را انتخاب می کنید مطمئن شوید که پوست زیر چشم هایتان به طور غیر طبیعی روسن تر از پوست سایر بخش های صورتتان به نظر نمی رسد.
کانسیلرهایی با ته رنگ زرد، قهوه ای و آبی وجود دارند. بسته به سایه پوست می توان از یکی از این ته رنگ ها برای پوشاندن حلقه های زیر چشم استفاده کرد.

شیوه کاربرد- هنگام استفاده از کانسیلر باید آن را به طور یکنواخت روی سطح پوست بزنید و لایه ای از آن که روی پوست قرار می گیرد باید تا حد امکان نازک باشد. می توانید از قلم موی آرایش برای طبیعی کردن پوست پس از زدن کانسیلر استفاده کنید یا فقط با انگشت هایتان به آرامی به آن ضربه بزنید. بعد از زدن کانسیلر از tone powder معمولتان استفاده کرده و از آن به زیر چشم بزنید.

اگر کارهایی که در بالا برای پوشاندن سیاهی زیر چشم گفته شد برای شما کارساز نیست باید از یک متخصص پوست وقت بگیرید. اگر نمی توانید سیاهی زیر چشمتان را با ترفندهای آرایشی ساده پنهان کنید ممکن است شرایط شما نیازمند اقدامات پزشکی باشد. متخصص پوست داروها و کرم هایی را برای از بین بردن سیاهی زیر چشم برایتان تجویز می کند. این کرم ها معمولا اثر سفیدکنندگی دارند تا تیرگی پوست را از بین ببرند.
 
 
دسته بندی
زیبایی پوست » مراقبت از پوست
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 

وبلاگ های مربوط

 

برخی از تمرینات

کرانچ با دستگاه

چرخاندن صفحه هالتر

پرس آرنولد با دمبل

ایستاده با هالتر

کشش پشت بازو با سیم کش و نیمکت صاف

پرس شانه با هالتر

Top