برخی از پزشکان سایت

 
تلویزیون را روشن کنید، یک مجله را باز کنید یا نگاهی به چند پوستر داشته باشید؛ هرچیزی که می بینید زیبا و درخشان است. 90 درصد دخترها با نگاه کردن به زنان زیباروی هالیوود که همیشه زیبایی کشنده ای دارند احساس افسردگی پیدا می کنند. چیزی که بیشتر از همه چیز باعث تعجب می شود سن واقعی آن ها است. اغلب زیباروهای هالیوودی بیشتر از 40 سال دارند و حداقل 10 تا 15 سال جوان تر از سن واقعی خود به نظر می رسند. چیزی که اغلب مردم نمی دانند این است که کارهای زیادی برای حفظ زیبایی خیره کننده آن ها انجام شده است. برای داشتن کمی اطلاعات در مورد رژِیم های زیبایی آن ها بیایید به رموز کوچک زیبایی نگاهی داشته باشیم:

پرکننده های تزریقی

خطوط ریز لبخند، چین و چروک پیشانی و چین و چروک های پنجه کلاغی دست و پا را می توان با پرکننده های تزریقی درمان کرد. این تزریق ها به از بین بردن خطوط ریز بدون مداخله جراحی کمک می کنند. پرکننده های تزریقی به موارد زیر دسته بندی می شوند:
  • کلاژن: کلاژن از جانوران پستاندار از جمله گاو و محصولات خوکی به دست می آید. این ماده در برجسته کردن لب ها، از بین بردن خطوط عمیق مثل چین های لب و بینی، خط اخم و چین و چروک های پنجه کلاغی پا بسیار مفید است. کلاژن معمولا  4-6 ماه باقی می ماند و بعد جذب بدن می شود.
  • انتقال چربی: در انتقال جربی ریسک واکنش آلرژیک کمتر است چون چربی خود فرد در ناحیه ای که لازم است گذاشته می شود. بعد از لیپوساکشن چربی به دست آمده و به ناحیه مورد نظر انتقال داده می شود تا اثرات پیری از بین برده شود.
  • پرکننده های اسيد هيالو رونيك‌: اسيد هيالو رونيك‌ یک ترکیب قندی است که طول عمر و مقاومت بافت های انسانی را افزایش می دهد و مانند پرکننده های تزریقی دیگر است. اسيد هيالو رونيك‌ قبل از حل شدن در بدن 6 ماه تا یک سال باقی می ماند.
  • کلسیم هیدروکسیل آپاتیت : پایدارترین و متنوع ترین گزینه است. این پرکننده زیرساخت و پایه کلاژن را فراهم می کند که به سالم ماندن چارچوب سلولی کمک می کند.

بوتاکس

بوتاکس نام تجاری سم آرایشی بوتولینیوم است. تزریق بئتاکس عمل رایجی بین هنرپیشه های هالیوود است. بوتاکس پروتئین خالصی است که توسط یک باکتری به نام کلوستریدیوم بوتولینیوم تولید می شود و با جلوگیری از تکانش های عصبی به فلج موقت ماهیچه هایی که باعث چین و چروک می شوند منجر می شود. بوتاکس با ایجاد این فلج موقت ظاهری صاف تر و شاداب تر به پوست داده و احتمال ایجاد خط اخم را کاهش می دهد.

لیزر

بازساری لایه پوستی با لیزر به خاطر نتیجه بخش بودن در ایجاد پوستی صاف و شاداب معروف است. هدف لیزردرمانی فعال کردن نهشت طبیعی کلاژن است. لیزر پارگی/ آسیب کوچکی در لایه های عمیق پوست ایجاد می کند و این به طور طبیعی باعث افزایش نهشت کلاژن در آن ناحیه برای ترمیم محل آسیب دیده می شود و بنابراین پوستی با ظاهر صاف تر ایجاد می کند.

لایه برداری شیمیایی

لایه برداری شیمیایی مثل عمل رویه سابی اما در سطحی شدیدتر است. همان طور که از نام این روش مشخص است یک لایه شیمیایی روی صورت یا ناحیه مورد نیاز (معمولا تمام صورت) گذاشته شده و بعد از روی پوست برداشته می شود تا لایه بالایی سلول های مرده پوست برداشته شده و پوستی صاف و درخشان ظاهر بشود.

آرایشگرها می توانند کمک کنند

دلیل دیگری برای "ستاره" به نظر رسیدن ستاره ها آرایش است که قبل از ظاهر شدن آن ها در مواقع خاص روی صورت آن ها انجام می شود. همه ما عکس بدون آرایش ستاره های هالیوود را دیده ایم و همه می دانیم که چقدر از دیدن این عکس ها تعجب کرده ایم!

قرار نگرفتن در معرض آفتاب

ستاره های هالیوود برای چیزی که می فروشند پول می گیرند. آن ها این موضوع را خوب می دانند که روزی که ظاهرشان را از دست بدهند روز آخر کار حرفه ای آن ها است. حفظ ظاهر خوب وسیله امرار معاش آن ها است. بنابراین آن ها برای حفظ ظاهرشان هر کاری که لازم باشد انجام می دهند. در راس همه این کارها اجتناب از نور آفتاب است.

استفاده از کرم های رتینوئید


اغلب ستاره های هالیوود با شروع مراقبت های لازم از سن مناسب، ظاهر خود را خوب نگه داشته اند. آن ها در دهه بیست زندگی خود شروع به استفاده از کرم های رتینوئید می کنند تا پوست خود را شاداب و بدون چین و چروک نگه دارند.
 
 
دسته بندی
مبارزه با پیری » راز جوانی هنرپیشگان
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 
 

برخی از تمرینات

پرس شانه با کابل

به پهلو

کرانچ با سیم کش

هالتر با عضلات دلتویید خلفی

پرس سرشانه - مخالف جاذبه

بلند کردن هالتر روی نیمکت شیب دار

Top