ادامه موضوع

چرا روش جراحی لپ باند انجام می شود؟
جراحی لپ باند چه نوع روش جراحی است؟ این روش چگونه عمل می کند؟
مقایسه ی جراحی لپ باند با سایر روش های جراحی کاهش وزن
آمار مربوط به جراحی لپ باند
عوارض جانبی جراحی لپ باند
خطرات جراحی لپ باند
رژیم مناسب برای جراحی لپ باند

شبکه های اجتماعی مربوط

 

برخی از پزشکان سایت

 
می بایست روند کاهش وزن به صورت مداوم ادامه یابد. برای بیمار مهم است که فرم جدید بدن خود را بپذیرد و با ظاهر و سلامتی خود احساس راحتی داشته باشد. اینکه فرد احساس اعتماد به نفس زیادی از نظر ایده های جدید در مورد ظاهر زیبا و لباس های بهتر داشته باشد، غیر طبیعی نیست.

در میان تمام شادی ها، مهم است که تمام دستورات مربوط به مراقبت صحیح و کنترل های مرتبط با عادات غذایی، نوشیدن، ورزش و دارو را به یاد داشته باشیم. مهم است که توجه دقیق تر و حتی بیشتری به بدن خود در مورد روش جراحی کامل لپ باند از زمان وقوع حداکثر نتایج داشته باشیم.

اعضا و گروه حمایت کننده

تلاش کنید تا در فعالیت های مرتبط با حصول بینش و فهم عمیق تر در مورد این روند بیشتر شرکت داشته باشید. شما می توانید تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در مورد اطلاعات مربوط به روش جراحی لپ باند، حمایت خود را بیشتر کنید. گروه های حمایت کننده، بهترین کمک را به شما می رسانند، چون آن ها می توانند انرژی خود را افزایش دهند، شک شما را برطرف کنند و محیط ایمن تری را برای هر نوع شکایت شما ایجاد کنند.

تیم جراحی که شامل متخصصین خبره است، دانش و بینش با ارزش و فراوانی دارند که آن را به اشتراک می گذارند. تماس با آن ها به بیمار کمک می کند تا هر روز مطالب جدید و جدیدتری را بیاموزد. بسیاری از منابع در دسترس آنلاین برای تهییج شما و حفظ شما در مسیر صحیح وجود دارد. تیم مذکور با استفاده از تعدادی از تحقیقات جدید، مطالب شما را به روز می کند و اتفاقات مرتبط با کاهش وزن و رفاه کلی را آشکار می کند.

ثبت رژیم غذایی

حالا که شما می توانید غذاهای سفت (غیر آبکی) بخورید، باید مطمئن باشید که غذای کم حجمی را مصرف کرده اید و به درستی غذا را جویده اید. بهتر است که به جای 2 و یا 3 وعده ی غذایی پر حجم، 5 وعده ی غذایی کوچک را روزانه صرف کنید. باید یاد بگیرید که ذائقه ی خود را به سمت سبزیجات تازه و میوه جات ببرید. به جای مصرف غذاهای بو داده و یا سرخ شده، بیشتر از غذاهای تازه و / یا آب پز استفاده کنید. در موردی که شما دوباره شروع به نوشیدن می کنید، مهم است که پیش از وعده های غذایی و یا در زمان صرف غذا آب نخورید. همواره مایعات کم کالری را در حد مناسبی مصرف کنید. از غذاهای فیبری پرهیز کنید.

فعالیت و کار کردن

همیشه با ورزش خوب و معمولی و یا هر نوع دیگر از فعالیت فیزیکی که به شما کمک می کند تا سلامتی و فرم بدن خود را تنظیم کنید، به استقبال رژیم بروید. فعالیت های فیزیکی همانند راه رفتن، رقصیدن، دویدن در حد زیادی به شما کمک خواهد کرد. اگر شما در حد معمول فعالیت کنید، شامل فعالیت های فیزیکی، باید مطمئن باشید که از بدنتان زیاد کار نمی کشید.

با پزشک خود مشورت کنید

حالا که ممکن است شما دارویی استفاده نکنید، بهتر است که با پزشک خود در مورد برنامه ی هر نوع دارویی (به هر علتی) مشورت کنید. مطمئن باشید که پزشک شما دستوراتی را همواره برای شما در نظر دارد، پس شما همواره در مورد هر نوع فعالیت مرتبط با کاهش وزن محتاط هستید.

خیلی تعجب برانگیز نیست که اشاره شود، زندگی پس از جراحی تحت تغییرات عظیمی قرار خواهد گرفت، نه تنها در مورد کاهش وزن بلکه در مورد سرعت کلی و علاقه مندی و میزان فعالیت. شما مشاهده خواهید کرد که می توانید کارهای بیشتری را در مقایسه با حالتی غیر از این انجام دهید.
 
 
دسته بندی
جراحی‌ چاقی مرضی » لپ باند
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 

پرسش و پاسخ های مربوط

 

برخی از تمرینات

Bottoms up

خم شدن به پهلو با میله هالتر

کشش پشت بازو با سیم کش و نیمکت صاف

بلند کردن عضله دلتویید

کشش فوقانی بدن با صندلی

تمرین با کتل بل

Top