می بایست روند کاهش وزن به صورت مداوم ادامه یابد. برای بیمار مهم است که فرم جدید بدن خود را بپذیرد و با ظاهر و سلامتی خود احساس راحتی داشته باشد. اینکه فرد احساس اعتماد به نفس زیادی از نظر ایده های جدید در مورد ظاهر زیبا و لباس های بهتر داشته باشد، غیر طبیعی نیست.

در میان تمام شادی ها، مهم است که تمام دستورات مربوط به مراقبت صحیح و کنترل های مرتبط با عادات غذایی، نوشیدن، ورزش و دارو را به یاد داشته باشیم. مهم است که توجه دقیق تر و حتی بیشتری به بدن خود در مورد روش جراحی کامل لپ باند از زمان وقوع حداکثر نتایج داشته باشیم.

اعضا و گروه حمایت کننده

تلاش کنید تا در فعالیت های مرتبط با حصول بینش و فهم عمیق تر در مورد این روند بیشتر شرکت داشته باشید. شما می توانید تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. در مورد اطلاعات مربوط به روش جراحی لپ باند، حمایت خود را بیشتر کنید. گروه های حمایت کننده، بهترین کمک را به شما می رسانند، چون آن ها می توانند انرژی خود را افزایش دهند، شک شما را برطرف کنند و محیط ایمن تری را برای هر نوع شکایت شما ایجاد کنند.

تیم جراحی که شامل متخصصین خبره است، دانش و بینش با ارزش و فراوانی دارند که آن را به اشتراک می گذارند. تماس با آن ها به بیمار کمک می کند تا هر روز مطالب جدید و جدیدتری را بیاموزد. بسیاری از منابع در دسترس آنلاین برای تهییج شما و حفظ شما در مسیر صحیح وجود دارد. تیم مذکور با استفاده از تعدادی از تحقیقات جدید، مطالب شما را به روز می کند و اتفاقات مرتبط با کاهش وزن و رفاه کلی را آشکار می کند.

ثبت رژیم غذایی

حالا که شما می توانید غذاهای سفت (غیر آبکی) بخورید، باید مطمئن باشید که غذای کم حجمی را مصرف کرده اید و به درستی غذا را جویده اید. بهتر است که به جای 2 و یا 3 وعده ی غذایی پر حجم، 5 وعده ی غذایی کوچک را روزانه صرف کنید. باید یاد بگیرید که ذائقه ی خود را به سمت سبزیجات تازه و میوه جات ببرید. به جای مصرف غذاهای بو داده و یا سرخ شده، بیشتر از غذاهای تازه و / یا آب پز استفاده کنید. در موردی که شما دوباره شروع به نوشیدن می کنید، مهم است که پیش از وعده های غذایی و یا در زمان صرف غذا آب نخورید. همواره مایعات کم کالری را در حد مناسبی مصرف کنید. از غذاهای فیبری پرهیز کنید.

فعالیت و کار کردن

همیشه با ورزش خوب و معمولی و یا هر نوع دیگر از فعالیت فیزیکی که به شما کمک می کند تا سلامتی و فرم بدن خود را تنظیم کنید، به استقبال رژیم بروید. فعالیت های فیزیکی همانند راه رفتن، رقصیدن، دویدن در حد زیادی به شما کمک خواهد کرد. اگر شما در حد معمول فعالیت کنید، شامل فعالیت های فیزیکی، باید مطمئن باشید که از بدنتان زیاد کار نمی کشید.

با پزشک خود مشورت کنید

حالا که ممکن است شما دارویی استفاده نکنید، بهتر است که با پزشک خود در مورد برنامه ی هر نوع دارویی (به هر علتی) مشورت کنید. مطمئن باشید که پزشک شما دستوراتی را همواره برای شما در نظر دارد، پس شما همواره در مورد هر نوع فعالیت مرتبط با کاهش وزن محتاط هستید.

خیلی تعجب برانگیز نیست که اشاره شود، زندگی پس از جراحی تحت تغییرات عظیمی قرار خواهد گرفت، نه تنها در مورد کاهش وزن بلکه در مورد سرعت کلی و علاقه مندی و میزان فعالیت. شما مشاهده خواهید کرد که می توانید کارهای بیشتری را در مقایسه با حالتی غیر از این انجام دهید.
 

ادامه این موضوع

جراحی لپ باند چه نوع روش جراحی است؟ این روش چگونه عمل می کند؟

جراحی لپ باند چیزی جز بستن قابل تنظیم معده با روش لاپاراسکوپی نمی باشد، و برای کمک به کاهش وزن در افرادی که اضافه وزن دارند استفاده می شود. در حیطه ی پزشکی، جراحی لپ باند برای کمک به افراد چاق برای دوری از خطرات همراه با وزن بالا به کار می رود.

آمار مربوط به جراحی لپ باند

چاقی یک مشکل طبی جدی است که امروزه ملیون ها انسان با آن دست به گریبان هستند. اکثر آن ها راه کار های گوناگونی را برای کاهش وزن انتخاب می کنند، ولی در مدت زمان طولانی، تمام آن ها با موفقیت همراه نمی باشد. حقایق در مورد جراحی لپ باند، میزان موفقیت این روش جراحی را تفسیر می کند.

چرا روش جراحی لپ باند انجام می شود؟

روش های گوناگونی برای کاهش وزن وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد. یکی از این گزینه ها پس از آن که افراد از روش های معمولی برای کاهش وزن ناامید می شوند، روش جراحی است،. جراحی لپ باند مقبولیت عام دارد.

خطرات جراحی لپ باند

جراحی لپ باند که یکی از روش های جراحی کاهش وزن است، خطراتی را به همراه دارد و پیش از تصمیم به جراحی تمامی این خطرات می بایست توسط جراح و تیم کاری متخصص به صورت جزء به جزء بحث شوند.

رژیم مناسب برای جراحی لپ باند

در مراحل قبل و بعد از جراحی لپ باند و همچنین در طی آن، در نظر داشتن رژیم مناسب یک عامل بسیار مهم است که بایستی در نظر گرفته شود. عادات غذا خوردن فرد، نشانه های مستقیمی هستند که بیان می کند در چه حدی احتمال دارد، وزن فرد کاهش یابد و یا اضافه شود.

عوارض جانبی جراحی لپ باند

جراحی لپ باند یک سری اثرات مثبت و منفی مربوط به خود را دارد که در این بخش بحث شده اند. این داده ها می تواند به فرد در دریافت ایده ی بهتر در زمینه کاری که باید انجام شود، کمک کند.

مقایسه ی جراحی لپ باند با سایر روش های جراحی کاهش وزن

هیچ نوع برش و یا قرار دهی مجدد روده در جراحی لپ باند در مقایسه با سایر روش های جراحی کاهش وزن دیده نمی شود. قطعا، روش کاهش وزن بی خطر مناسب است و نیازمند زمان بازتوانی کوتاهی برای جراحی لپ باند می باشد.

Top