ادامه موضوع

راهنمایی آرایش ناخن
پدیکور و مانیکور
خودتان مانیکور کنید
نکات مراقبت از ناخن
 

برخی از پزشکان سایت

 
ناخن های کوتاه و طراحی با لاک اکلیلی

با ناخن های فرنچ شده مانند زیباترین و زنانه ترین شکوفه بنظر برسید. ناخن فرنچ با اکثر لباسها هماهنگی دارد و بطور طبیعی زیباست. ناخن هایی با رنگ لاک صورتی شفاف که سر ناخن ها به رنگ سفید باشد، بسیارشیک و زیبا است و اینکه بدون هیچ زحمتی و کاملآً با هر لباسی و هر موقعیتی بخوبی تناسب دارد. برای اینکه بهترین ناخن ها را داشته باشید یک سالن طراحی ناخن مشهور را پیدا کنید و با یک فرنچ دوست داشتنی ناخنهایتان را درست کنید یا بصورت کاشت ناخن یا روی ناخن های طبیعی خودتان. اگر می‌خواهید خودتان لاک فرنچ را روی ناخنهایتان انجام دهید، میتوانید یک کیت (مجموعه کامل) لوازم فرنچ مانیکور را از فروشگاه لوازم آرایشی تهیه کنید. کیت فرنچ مانیکور شامل نوار های باریک چسبی هست که قسمت بیرونی ناخن را که میخواهید لاک سفید بزنید را از قسمت دیگر ناخن جدا میکند. برای اینکه یک خانم کامل بنظر برسید، لاک زدن به روش فرنچ مانیکور همیشه مد است.

لاک ناخن کم رنگ

رنگ کم رنگ همیشه مد است.  برای داشتن "ناخن های زیبای مناسب هر فصل " ناخن های خود را با رنگ بنفش ملایم براق یا بنفش یاسی رنگ لاک بزنید. اگر تمایل به رنگهای گل رز، صورتی یا هلویی ندارید بنابراین از رنگهای کم رنگ که فقط یک لایه روی ناخن هایتان را بپوشاند استفاده کنید. رنگهای رنگین کمانی هم بسیار محبوب است. برای اینکه رنگ لاک شما بیشتر تاثیر گذار باشد میتوانید یک لایه رنگ صدفی روی لاک پایه بزنید. میتوانید روی لاک پایه برق لاک هم بزنید. اگر تمایل دارید که یک لاک مد روز و بی نقص و شیک داشته باشید، بهتر است که یک لایه لاک کم رنگ ابتدا روی ناخن خود بزنید و قسمت بیرونی بالای ناخن را رنگ سفید بزنید. با این کار شما یک لاک فرنچ منحصر به فرد خواهید داشت.

رنگ های سنتی

رنگ لاکی که در هر شرایطی هیچوقت قدیمی نمیشود صورتی است و لاک قرمز که همیشه در دسترس است. بنابراین بدون توجه به رنگ لباس هایتان و بدون توجه به شخصیت شما، دو رنگ صورتی و قرمز از آن دسته رنگ لاک هایی هستند که هیچوقت از مد نمی افتند. با توجه به خلق وخوی شما، شرایط و یا شخصیتتان میتوانید از رنگ های قرمز و یا صورتی ملایم تر و یا روشن تر مانند هلویی، صدفی و یا اکلیلی و یا قرمز آتشین و یا صورتی آبنباتی استفاده کنید. با توجه به تمامی آنچه که گفته شد، دو رنگ صورتی و قرمز جزء رنگهای کلاسیکی هستند که در دنیا همیشه برای آرایش لب و لاک ناخن مورد استفاده قرار میگیرند.

ناخن مصنوعی

ناخن مصنوعی، ناخن هایی است که از جنس آکریلیک (یک نوع پودر که با یک محلول مخلوط میشود و ماده آکریلیک را بوجود میاورد) درست میشوند، استفاده ازاین ناخنها برای دختر خانم هایی که عادت به جویدن ناخن خودشان دارند یک روش خوب است که مانع از این کار میشود و برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند روش خوبی است. ناخن های مصنوعی در اندازه های گوناگونی و با انواع متنوع رنگ های طبیعی تا رنگهای کم رنگ و روشن وجود دارند. امروزه ناخن های مصنوعی که طرح های  کلیشه ای ندارند و پیچیده هستند و یا نقاشی روی ناخن بیشتر مورد پسند است. برای اینکه خیلی شیک بنظر برسید میتوانید لبه بیرونی ناخن را سوراخ کنید و با حلقه و یا نگین های کوچک ناخن را تزیین کنید. علاوه بر این به راحتی میتوانید این ناخن های مصنوعی را با چسب روی ناخن های طبیعی خودتان بچسبانید.

طراحی سه بعدی روی ناخن آکریلیک

طراحی سه بعدی روی ناخن خیلی محبوب و مورد پسند است و " این نوع طراحی ناخن " برای خانمهایی است که عاشق فکرکردن هستند و میخواهند خارج از حالتهای کلیشه ای و محدود باشند. برای اینکه طراحی روی ناخن، سه بعدی بنظر برسد یک نفر باید نقاشی سه بعدی را روی ناخن انجام دهد. اما کسی که این کار را میکند باید دقت کند که رنگ ها پخش نشوند. در این روش میتوان از اکلیل و دیگر وسایل تزیینی کوچکی که حالت سه بعدی را روی ناخن بوجود میاورد، استفاده کرد.
 
 
دسته بندی
زیبایی ناخن » مراقبت از ناخن
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 
 

برخی از تمرینات

کش ورزشی و میله EZ

غلتاندن با هالتر

تمرین با کتل بل

چرخش به خارج با کابل

پرس شانه با کابل

بلند کردن هالتر

Top