ادامه موضوع

خورشید و اثرات آن بر روی پوست
نیازها و قوانین مراقبت از پوست
اصول مراقبت از پوست
مراقبت از پوست بصورت موضعی
مراقبت از پوست برای سن خاص
آیا آب برای پوست مفید است؟
پوست سالم در مقایسه با پوست ناسالم
راه هایی برای پوشاندن صورت
درمان خشکی آرنج
روش‌های درمان خشکی پا
حلقه‌های سیاه زیر جشم ها را چطور بپوشانیم؟
مراقبت از پوست خشک بدن
درمان خشکی دست
دستور العمل برای پوست صورت
مراقبت از پوست بر اساس نوع پوست
مراقبت از پوست صورت
درمان پوست های خشک
ورزش دادن صورت
مراقبت از پوست صورت برای خانمها
مراقبت دائمی از پوست صورت
مراقبت از پوست

شبکه های اجتماعی مربوط

 

برخی از پزشکان سایت

 
بحث مراقبت از پوست صورت برای بسیاری از آقایان یک موضوع بی مورد و بی اهمیت است. اما مراقبت از پوست صورت برای آقایان چیزی بوده که در هر دوره ای انجام می‌گرفته است. از زمان فراعنه مصر تا زمان امپراطورهای روم متداول بوده که روزانه صورت را تمیز کنند. به غیر از محصولات بعد از اصلاح و نرم کننده لب طیف وسیعی از محصولاتی که در دسترس هستند در طی این سالها تغییر پیدا کرده اند. در سراسر جهان آقایان به اهمیت مراقبت از پوست پی برده اند. محصولات بسیاری برای مراقبت از پوست نیز وجود دارد. این محصولات فقط برای خانمها نیست. مراقبت از پوست برای آقایان شامل استفاده از نرم کننده ها بطور مرتب، پاکسازی روزانه و ماسک پاکسازی گاه به گاه میشود.

راه های ساده مراقبت از پوست صورت برای آقایان

بدیهی است که مردان به همان روالی که خانم ها از پوست صورتشان مراقبت میکنند احتیاج به مراقبت ندارند. تفاوتهای بسیاری وجود دارد، یکی از آنها اصلاح کردن صورت آقایان است. پوست آقایان حساس تر است اما به مراتب چرب تر و ضخیم تر از پوست خانمها است. محصولات ساخته شده برای زنان را آقایان نمی توانند استفاده کنند. یک مرد، چه کاملاً ریش داشته باشد و یا اینکه بطور منظم ریشش را اصلاح نمیکند، باید از محصولات زیبایی مراقبت از پوست که مخصوص آقایان است، استفاده کند.

محصولات اولیه مراقبت از پوست برای آقایان
  • پاکسازی – یک ضرری که صابون دارد این است که باعث خشکی پوست میشود. بنابراین آقایان به یک چیز فوق العاده ای نیاز دارند تا چربی و یا ذراتی که در طول روز روی پوست صورت جمع میشود را بدون خشک کردن پوست صورت پاک کند. آقایان صبح پیش از اصلاح کردن و شب پیش ازخواب باید صورت خود را تمیز کنند.
  • کرم یا ژل اصلاح – بین پوست و تیغ اصلاح باید یک چیزی حائل باشد. ژل های اصلاح محصولی است که به عنوان این حایل عمل میکند. سعی کنید از محصولاتی که بصورت فوم صابون (کف صابون) است استفاده نکنید. این فوم ها نمیتوانند پوست صورت را بطور مناسب لیز کنند و پوست را هم خشک میکنند. استفاده از یک ژل بد برای اصلاح صورت موجب بوجود آمدن ناراحتی های پوستی میشود. افرادی که پوست های حساس دارند و یا ریش زبر دارند باید از روغن پیش از اصلاح صورت استفاده کنند.
  • ژل / نرم کننده / کرم اصلاح صورت – این محصولات پس از اصلاح صورت، پوست را مرطوب میکند. این محصولات حالت تسکین دهنده هم دارند هر چند بسیاری از مردان از این محصولات استفاده نمیکنند.

محصولات متوسط برای مراقبت از پوست صورت برای مردان
  • مرطوب کننده – صورت خود را جوان و شاداب نگه دارید و بخصوص برای روزهایی که اصلاح نمیکنید، خودتان را به استفاده از مرطوب کننده ها عادت دهید. بعد از اینکه پوست صورت شما در معرض باد، گرما و یا آب قرار گرفت باید از این مرطوب کننده ها استفاده کنید.
  • اسکراب یا لایه بردار – احتمالات را به حداقل برسانید مو روی صورت شما در حال رشد است، لایه برداری یا اسکراب لازم است. این کار باعث میشود که پوست شما یک اصلاح نرمی را داشته باشد. پوست از سلول های مرده خلاص میشود و تازه و نرم و صاف میشود. میتوانید دو یا سه بار در هفته این کار را انجام دهید. اسکراب ها نیز مانند پاکسازی کننده ها عمل میکنند بنابراین به پاکسازی بیشتر نیازی نیست.

مراقبتهای پیشرفته از صورت برای آقایان
  • تونر – برای داشتن یک صورت خوش تیپ باید از تونر استفاده کرد. تونرها به سفت کردن پوست صورت و تمیز کردن منافذ صورت کمک میکند و تمام آلودگی ها را که بعد از اصلاح کردن صورت پاک نشده و از بین نرفته است را پاک میکند. تونر ها را بعد از اصلاح صورت و پیش از استفاده از لوسیون بعد از اصلاح صورت استفاده کنید. در روزهایی که شما صورتتان را اصلاح نمیکنید پیش از استفاده از مرطوب کننده و پس از پاکسازی صورتتان از تونر استفاده کنید.
  • ماسک – آقایانی که پوست چرب دارند یا منافذ بزرگی در صورت دارند باید هفته ای یکبار از ماسک استفاده کنند. ماسک ها برای از بین بردن آلودگی ها بسیار موثر هستند و منافذ را هم جمع میکنند. بنابراین مردان بیشتر از زنان از ماسک استفاده میکنند.

با انجام یک برنامه منظم ظاهر پوست میتواند رو به بهبودی برود. امکان دارد که دریک دوره جوشهایی روی صورت بوجود بیاید اما این جوشها در دو دوره اول ماساژ صورت بوجود میایند و پس از این دوره پوست صورت شما تازه و درخشان میشود.
 
 
دسته بندی
زیبایی پوست » مراقبت از پوست
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 

وبلاگ های مربوط

 

برخی از تمرینات

پرس بردفورد/ راکی

چرخش داخلی با کابل

دمبل یک طرفه - نیمکت شیب دار

چرخش به خارج با کابل

کرانچ با سیم کش

حرکت با طناب

Top