کاهش دادن موضعی

وسایل ورزشی بسیاری وجود دارد که درمورد آنها تبلیغ میشود، این وسایل میتواند به شما کمک کند که ناحیه شکمی را یا رانهایتان را سفت کنید. به هر حال، با استفاده از این وسایل، کاهش دادن موضعی امکان پذیر نمی باشد. وقتی حرکات ورزشی را انجام میدهید باید روی تمام گروههای عضلانی بدنتان تمرکز کنید. به هر حال، با تمرینهای ورزشی، متوجه میشوید که عضلات تمام قسمتهای بدنتان در حال تقویت و قوی شدن هستند. این کار شامل آن قسمتهایی از بدن هم میشود که بیشتر روی آنها تمرکز میکنید.

اگر تمرینات ورزشی در کاهش موضعی اثر نداشت باید صبور باشید. باید در انجام تمرینات تلاش کنید و نا امید نشوید. از آنجا که احساس میکنید این تمرینات دائمی حقیقتاً اثری نداشته است، باعث میشود که این تمرینات را رها کنید. این تمرینات شامل یک برنامه ورزشی با کیفیت میباشد و به محض اینکه تغییرات در بدنتان شروع شود، شما این تغییرات را دوست خواهید داشت.

وسایل ورزشی گرانقیمت

یکی از بدترین داستانهای تناسب اندام این است که شما برای تهیه این وسایل ورزشی باید پول زیادی داشته باشید. ورزشهای بسیاری هستند که برای انجام آن شما به هیچ کدام از این وسایل احتیاج نخواهید داشت. ورزشهایی مانند طناب زدن، شما میتوانید با یک مبلغ کم طناب را خریداری کنید. خودتان را هم گرفتار دردسرهای این وسایل ورزشی نکنید.

نیازی هم نیست که شما در باشگاههای پرهزینه عضو شوید. اگر میتوانید هزینه این باشگاهها را بپردازید و به شما انگیزه ورزش کردن میدهد، این کار را بکنید. اگر هم نمیتوانید هزینه عضویت در باشگاهها را تامین کنید، به راحتی، یک برنامه ورزشی عالی که از آن لذت میبرید را پیدا کنید.

اگر من هر روز تمرینات ورزشی را انجام ندهم برای من فایده خواهد داشت


ضمن اینکه باید روزانه تعدادی از تمرینات بدنی را انجام دهید، دیگر احتیاجی نیست که تمرینات را روی یک روال همیشگی انجام دهید. ممکن است یک روز تصمیم بگیرید به یک پیاده روی طولانی بروید و حین پیاده روی به آهنگ گوش کنید. روز دیگر ممکن است تصمیم بگیرید با دوستان خودتان بسکتبال بازی کنید.

اگر یک جلسه تمرین ورزشی را ازدست دادید، خودتان را ملامت نکنید. اگر این کار را بکنید برای خودتان یک عامل ناامیدی بوجود خواهید آورد. بجای نا امیدی، برای روز بعد، تمرین ورزشی را در اولویت قرار دهید. اگرراستش را بخواهید، همینطوردر تمرینات خود به جست و خیز کردن، ادامه دهید. آنچه که مانع این کار میشود را ارزیابی کنید. آیا فاقد انگیزه هستید؟ آیا مدیریت زمان برای این کار ندارید؟ آیا از تمرینات مکرر بدتان میاید؟

پس از اینکه موانع تمرین کردن را فهمیدید، حالا، میتوانید برای از بین بردن موانع برنامه ریزی کنید. تمرینات ورزشی را جزیی از زندگی روزمره اتان کنید حتی اگر مجبور شوید به بسیاری از کارهایی که دیگران از شما میخواهند انجام دهید، نه بگویید.

ورزش تمام آن چیزی است که شما به آن نیاز دارید

 اگرچه ورزش بهترین راه بدست آوردن تناسب اندام است، اما تنها چیزی که شما نیاز دارید، این است که آنرا در میان داستان های تناسب اندام پیدا کنید. عادتهای خوب مانند، عدم استفاده از مشروب و سیگار نیز بخشی از روند کار برای بدست آوردن تناسب اندام است. داشتن یک رژیم غذایی سالم با استفاده از مقدار زیادی میوه و سبزیجات نیز مهم است. شما نمیتوانید تمام طول روز را تنقلات بخورید و بعد از آن فکر کنید تمرینات ورزشی میتواند در مقابل این عدم تعادل از شما مواظبت کند.

سن یک عامل برای تمرینات ورزشی است


یکی از بدترین داستانها برای تناسب اندام این است که شما باید فقط در یک سن خاصی ورزش کنید. حتی بچه های خیلی کوچک هم باید بعضی از تمرینات ورزشی را انجام دهند. این نوع ورزش برای کودکان همان بازی کردن است. والدین باید کودکان را تشویق کنند که زمان بیشتری را خارج از خانه بگذرانند. بیشتر مواقع کودکان در داخل خانه مشغول بازی های کامپیوتری یا ویدئویی و یا بازی با گوشی های موبایل هستند.

بزرگسالان در تمام سنین باید به یک میزان مناسب و کافی به ورزش کنند. بهترین زمان برای بوجود آوردن عادت ورزش کردن در زمان جوانی است. در این صورت ورزش کردن جزیی از زندگی افراد، حتی در میان سالی میشود. به هر حال یک شخص، برای اینکه بیشتر فعالیت کند هیچوقت خیلی پیر به حساب نمیاید. از این جهت آنها میتوانند حرکاتی را انجام دهند که تغییرات مثبتی را  بوجود بیاورد.
 
نام فرستنده
 
دسته بندی
فیتنس » ورزش‌های تناسب اندام
 

وبلاگ های دیگر
بارداری

 
Top