وبلاگ های این شبکه اجتماعی

تشخیص سرطان تخمدان

بر اساس تحقیقات انجام شده، ما می توانیم سرطان تخمدان را با دقت 95 درصد توسط آزمایش ساده ی خون شناسایی کنیم. در این آزمایش، 4 پروتئین اختصاصی در نمونه خون خانم ها اندازه‌گیری می شود.

چه زمانی به دنبال مشاوره ی پزشکی در سرطان تخمدان برویم؟

مشاوره ی پزشکی برای همه ی زنانی که شرح حال فردی یا خانوادگی سرطان تخمدان را دارند، لازم است. افرادی که وضعیت زمینه ساز خانوادگی را ندارند، می بایست با علائم و خطرات بیماری آشنا باشند.

علائم و نشانه های سرطان تخمدان

تحقیقات انجام شده بر روی سرطان تخمدان هنوز نمی تواند علت مشخصی را برای این سرطان پیدا کند. بسیاری از عوامل خطر مربوط به این سرطان شناسایی شده است و به زنانی که عوامل خطر گفته شده را دارند، توصیه می شود تا آزمون های دوره ای را برای پیشگیری از ابتلا به این سرطان انجام دهند.

مقابله با سرطان تخمدان

ابتلا به سرطان تخمدان می تواند در فرد بیمار موجب اضطراب و فشار روحی و روانی شود. اقوام و خویشاوندان فرد مبتلا می بایست از وی حمایت کنند تا این فرد بتواند بر اضطراب خود غلبه کند و روند درمان را به طور مطلوبی طی کند.

 
در این شبکه اجتماعی شما قادر به استفاده از مطالبی که دیگر اعضای گروه در این شبکه به اشتراک گذاشته اند، خواهید بود و یا می توانید با اعضاء دیگر به بررسی مشکلات این بیماری بپردازید.
 
مجموعه
سرطان » سرطان تخمدان
تاریخ ایجاد
۱۳۹۳/۳/۱۹
تعداد اعضا
1
 
 
Top