ادامه موضوع

توقف خروپف
خروپفِ کودکان
علت های خروپف
خروپف
درمان خروپف
درمان خواب‌گردی
اختلال حرکت سریع چشم خواب
فلج خواب چیست
نابهنجاری خواب
کابوس
آیا در خواب راه می روید؟
راه رفتن در خواب در کودکان
علل راه رفتن در خواب
اختلالات خواب

شبکه های اجتماعی مربوط

 

برخی از پزشکان سایت

 
شیوه هایی برای جلوگیری از خروپف وجود دارند که عبارتند از:
  • استفاده از بالشت های سخت
  • دستگاه های تنفس اکسیژن برای جلوگیری از خروپف
  • نوارهایی برای قرار دادن روی بینی برای باز نگه اشتن مجاری بینی
  • درمان های گیاهی
  • درمان های خانگی

بسیاری از زنان می خواهند جواب این سوال را بدانند که "چطور از خروپف جلوگیری می شود؟"  وسیله های مختلفی برای جلوگیری از خروپف در بازار وجود دارند. نکاتی نیز برای جلوگیری از خروپف عنوان شده اند که روش های طبیعی جلوگیری از خروپف هستند. برای جلوگیری از خروپف باید به پهلو و در حالتی که سرتان بالاتر از بدن است روی یک بالش سفت بخوابید. دستگاه تنفس اکسیژن خوبی وجود دارد که با دمیدن هوا به فردی که خروپف می کند مانع خروپف می شود.

تمام بالش ها به غیر از بالش هایی که خیلی نرم هستند به جلوگیری از خروپف کمک می کنند. مهم است که در زمان خواب سرتان بالاتر از بدن قرار داشته باشد.
اگر به پشت بخوابید احتمال خروپف کردن بیشتر می شود؛ بهترین حالت قرارگیری هنگام خواب برای جلوگیری از خروپف خوابیدن به پهلو است.

محصولاتی وجود دارند که از خروپف جلوگیری می کنند، نوارها و دستگاه های تنفس از جمله این محصولات هستند. ممکن است برای جلوگیری از خروپف جراحی فک انجام بشود، هرچند  این روش معمولا به عنوان آخرین راه استفاده می شود. درمان های دارویی نیز به شکل قرص، اسپری بینی، و داروهای گیاهی برای جلوگیری از خروپف وجود دارند.

خروپف به خودی خود مشکلی جدی نیست ولی آپنه خواب بسیار جدی است. اگر دچار آپنه خواب هستید احتمال بیشتری دارد که جراحی فک برای شما در نظر گرفته شود.
خروپف می توان روابط را از بین ببرد و بنابراین گاهی اوقات بسیار مهم است که به چگونه جلوگیری کردن از خروپف نگاهی داشته باشیم.

خروپف مانع از این می شود که شما و همسرتان خواب شبانه خوبی داشته باشید.
در پیشگیری از خروپف توجه به این نکته اهمیت دارد که تمام راه های درمانی برای همه تاثیر ندارند و شیوه های مختلف زیادی وجود دارند که می توانید برای پیشگیری از خروپف از آن ها استفاده کنید. چون خروپف علت های زیادی دارد، شیوه های زیادی نیز برای جلوگیری از آن وجود دارند.
 
 
دسته بندی
روانی و رفتاری » اختلالات خواب
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 

وبلاگ های مربوط

  • درمان خروپف
    درمان های زیادی برای جلوگیری از خروپف وجود دارند اما این روش ها برای...
 

برخی از تمرینات

پرس سرشانه با یک دمبل

حرکت دادن توپ تمرین به عقب و جلو

پرس شانه با کابل

پرس کوبایی

شنا رفتن

کشش پشت بازو با سیم کش و نیمکت شیب دار

Top