ادامه موضوع

جلوگیری از خروپف
خروپفِ کودکان
علت های خروپف
خروپف
درمان خروپف
درمان خواب‌گردی
اختلال حرکت سریع چشم خواب
فلج خواب چیست
نابهنجاری خواب
کابوس
آیا در خواب راه می روید؟
راه رفتن در خواب در کودکان
علل راه رفتن در خواب
اختلالات خواب

شبکه های اجتماعی مربوط

 

برخی از پزشکان سایت

 
خروپف به دلایل مختلفی اتفاق می افتد و افرادی که خروپف می کنند ممکن است در روابطشان مشکل پیدا کنند، بنابراین افراد زیادی می خواهند جلوی خروپف کردن را بگیرند و می خواهند بدانند چطور باید این کار را انجام بدهند.

در حال حاضر در اینترنت تبلیغات زیادی در مورد جلوگیری از خروپف انجام شده است اما اغلب آن ها کلاهبرداری و فقط برای کسب درآمد هستند. تضمین رفع خروپف به طور قطع کلاهبرداری است و به جای اطمینان به درمان های اینترنتی باید توسط پزشک معاینه بشوید.

محصولات زیادی برای جلوگیری از خروپف وجود دارند اما رایجترین وسیله کمکی برای جلوگیری از خروپف نوارهایی هستند که برای باز نگه داشتن مجرای بینی روی بینی چسبانده می شوند.

اگر دچار خروپف هستید ممکن است بخواهید بدانید چطور باید جلوی آن را بگیرید و در این صورت باید توسط پزشک معاینه بشوید. متوقف کننده های خروپف مثل اسپری های بینی و داروهای گیاهی موجود هستند. محصولات زیادی برای جلوگیری از خروپف در بازار وجود دارند.
چندین شیوه برای متوقف ساختن خروپف و محصولات زیادی نیز در بازار برای کمک به افرادی که خروپف می کنند وجود دارند. بسیاری از زنان نیز می خواهند به جلوگیری از خروپف کمک کنند چون خروپف شوهرشان آن ها را دیوانه می کند.

متوقف ساختن خروپف می تواند کار بسیار مهمی  باشد چون خروپف روابط را به خطر می اندازد. برای این که مطمئن شوید روش های صحیح جلوگیری از خروپف را به کار می برید با پزشک خود مشورت کنید. خروپف علت های مختلف زیادی دارد و تمام شیوه ها برای همه موثر نیستند.

بعضی افراد می خواهند جلوی خروپف را بگیرند تا خواب بهتری داشته باشند چون اغلب اوقات خروپف مانع داشتن خواب خوب می شود.
اغلب اوقات مردم می پرسند "می توانی برای جلوگیری از خروپف نکاتی را بگویی". گفته می شود که باید به پهلو بخوابید چون وقتی به پشت می خوابید ماهیچه های گلو شل شده و خروپف آسان تر می شود.

یک شیوه موثر برای جلوگیری از خروپف این است که همیشه سر یک ساعت به رختخواب بروید و در ساعت های مختلف نخوابید.
در پایان، اگر خروپف می کنید درمان های مختلف زیادی برای شما وجود دارند اما به جای خرید محصولات اینترنتی باید برای معاینه توسط پزشکتان اقدام کنید.
 
 
دسته بندی
روانی و رفتاری » اختلالات خواب
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 

وبلاگ های مربوط

  • درمان خروپف
    درمان های زیادی برای جلوگیری از خروپف وجود دارند اما این روش ها برای...
 

برخی از تمرینات

دمبل با دو دست

چرخش به خارج با تسمه

حرکت صلیبی

رساندن دست به پاشنه پا

بلند کردن عضله دلتویید

کشش پشت بازو با سیم کش و نیمکت صاف

Top