برخی از پزشکان سایت

لیست موضوع ها

سرطان پروستات

سرطان پروستات غده ی پروستات را که در جلوی رکتوم و زیر مثانه قرار دارد مبتلا می کند. اگرچه هنوز علل سرطان پروستات را به درستی نمی دانیم اما سرعت رشد آن نیز کند است و در صورتی که در مراحل اولیه تشخیص داده شود درمان پذیر است. این بیماری بین مردان گروههای سنی 45 سال به بالا شایع تر است.

سرطان سینه

سرطان سینه وضعیتی است که در آن سلول های سینه به سلول های بدخیم یا سلول نئوپلاسمی تبدیل می شوند. محققان هنوز نتوانسته اند علت اصلی سرطان سینه را بیابند.

سرطان تخمدان

تخمدان ها مسئول ترشح استروژن و پروژسترون هستند، دو هورمونی که برای رهایش (آزاد شدن) تخمک یا اووم و همچنین برای روند متعاقب باروری، لانه گزینی، بارداری و زایمان مهم هستند. تخمک ها از تخمدان ها آزاد می شوند و باعث می شود که تخمدان ها یکی از مهمترین اعضای بدن فرد مونث باشند.

سرطان بیضه

این مقاله اطلاعات مختصری راجع به سرطان بیضه ها در اختیار ما می گذارد. که شامل مواردی همچون انواع، مراحل،علایم،آزمایشات سرطان بیضه و درمان آن علاوه بر آن اثرات جانبی ناشی از درمان سرطان بیضه می باشد.

سرطان سرویکس

سرطان گردن رحم در لایه داخلی سرویکس ایجاد می شود. این حالت معمولاً به مرور زمان رخ می دهد. عفونت با دو نوع HPV پاپیلوما ویروس (زگیل تناسلی)، که از راه تماس جنسی منتقل می شود، ارتباط قوی با سرطان گردن رحم و ولو دارد. غربالگری برای شناسایی تغییرات گردن رحم قبل از وقوع علائم بسیار حیاتی و مهم است.

 
 

برخی از تمرینات

به پهلو

ایستاده با هالتر

روی یک تخت شیب دار

پرس سرشانه با یک دمبل

حرکت ضربدری با دستگاه سیم کش

پوش پرس دوبل با کتل بل

Top