برخی از پزشکان سایت

لیست موضوع ها

تناسب اندام برای افراد میانسال

تناسب اندام درحفظ سلامتی بدن و جلوگیری از مشکلات سلامتی در مراحل بعدی زندگی برای افراد میان سال خیلی مهم است. یک فرد هیچوقت آنقدر پیر نیست که نتواند از فواید برنامه ورزشی تناسب اندام برای افراد میان سال بهره مند شود. فعال بودن به شما کمک میکند تا در مراحل بعدی زندگی یک زندگی با کیفیت داشته باشید.

توانبخشی

بسیار مهم است که تمرینات توانبخشی به قسمت هایی از بدن کمک کند که به حالت عادی برگردند و بدون محدودیت مورد استفاده قرار گیرند. تمرینات توانبخشی تحت نظر پزشک انجام میگیرد. برخی از این تمرینات را میتوان درخانه انجام داد و تعدادی ازآنها باید در محیطهای پزشکی انجام گیرند.

انواع ورزش

برای پیدا کردن یک نوع ورزش مناسب که بخواهید آنرا انجام دهید، جستجو کنید. یک ورزش با کیفیت، بخش های بسیار مختلفی را تحت پوشش قرار میدهد. برای اینکه بهترین نتیجه بدست بیاید، تمرین ورزشی باید شامل حرکات کششی، ایروبیک (هوازی)، و غیر هوازی باشد.

فرم ترکیب بندی بدن

نگذارید که حالت ترکیب بندی بدن شما جلوی ورزش کردنتان را بگیرد و مانعی برای بدست آوردن یک فرم دلخواه برای بدنتان شود. باید بدانید که انواع ورزشهایی که انجام می‌دهید چه تاثیری دارند.

دوره پیری و ورزش کردن

اگر شما ورزش می‌کنید، دوره پیری و ورزش کردن میتوانند به سود شما باشد. وقتی نشانه های پیری به آرامی ظاهر میشوند، تقریبا همه نگران میشوند. اگر بطور منظم ورزش کنید، شما جوانتر بنظر میرسید.

انواع فیتنس

داشتن فعالیت بدنی برای همه مهم است. هیچ کس برای پیدا کردن فعالیت هایی که دوست دارد هرگز خیلی پیر یا جوان نیست. فعال ماندن بخشی از سبک زندگی سالم است. فعالیت داشتن می تواند بخشی از مشکلات سلامتی در زندگی را نیز برطرف کند.

 
 

برخی از تمرینات

رساندن دست به پاشنه پا

پرس سینه با تخته

کرانچ با دستگاه

فشار به صورت

چرخاندن صفحه هالتر

روی یک تخت شیب دار

Top