ادامه موضوع

وسایل جراحی لپ باند و روش کار آن ها
آمادگی روحی و روانی برای انجام جراحی لپ باند
تنظیمات روش جراحی لپ باند
پیش از جراحی لپ باند – آماده شدن برای جراحی
آیا جراحی لپ باند برای شما مناسب است؟
روش جراحی لپ باند چگونه انجام می شود؟
عوارض جراحی لپ باند
پس از انجام روش جراحی کاهش وزن لپ باند
روند بازتوانی پس از جراحی لپ باند
بارداری و جراحی لپ باند

شبکه های اجتماعی مربوط

 

برخی از پزشکان سایت

 
جراحی لپ باند گزینه ی درمانی با دوامی برای تمام افرادی است که کاهش وزن برای آن ها به معضلی تبدیل شده است. چاقی می تواند فرد را افسرده و غمگین کند و حتی تهدید کننده سلامتی و زندگی وی باشد و بنابراین باید هر چه زودتر  درمان شود و مراقبت های لازم به عمل آید. این روش مزایایی دارد که عبارتند از:
  • سیستم لپ باند قابل تنظیم است
این یک ویژگی منحصر به فرد برای سیستم جراحی لپ باند است. بیمار و پزشک هر دو با هم معیارهای صحیح و مناسبی را انتخاب می کنند که برای کاهش وزن بیمار مناسب است.

بهترین بخش آن اینست که وقتی این تنظیمات ایجاد می شوند، ثابت نیستند. می توان آن ها را در هر زمانی بعد از جراحی انجام داد، در طی روزها، هفته ها و یا  ماه ها. اگر شما احساس می کنید به اندازه کافی وزنتان کم نشده و یا بیش از حد وزنتان کم شده است، می توان حلقه را تنظیم کرد.

برای تنظیم  لپ باند هیچ نیازی به جراحی دوباره نیست. می توان آن را با سوزن باریک و سالین انجام داد. به علاوه، هزینه ی اضافی برای تنظیمات وجود ندارد. مقدار آن معمولا همان هزینه ی کلی جراحی است.
  • سیستم لپ باند گزینه ی ایمن و بی خطری است
تعدادی روش جراحی در دسترس برای درمان چاقی وجود دارد. در حالیکه مطالعات اخیر و تحقیقات نشان می دهد که روش جراحی لپ باند روشی در دسترس و بسیار ایمن است. در این روش حداقل عوارض دیده می شود و کمترین میزان مرگ هم دیده می شود. برای فردی که می خواهد تحت درمان  جراحی قرار بگیرد، خیلی مهم است.

یکی از علل بیشماری که چرا جراحی لپ باند ایمن است، اینست که برشی در این روش در معده دیده نمی شود. بنابراین، از عفونت و یا هر نوع اسکاری در این روش نگرانی نداریم. فقط باند ساده‌ای وجود دارد که وارد می  شود و باید مراقب باشیم تا سایز معده کم شود.
  • سیستم جراحی لپ باند غیر قابل برگشت نمی باشد
برخلاف بسیاری از دیگر روش های جراحی که خام نیستند، جراحی لپ باند یک روش برگشت پذیر است که در مواردی که هر نوع عارضه ی حاد و یا مزمنی ایجاد شود، می توان از نظر جسمانی آن را از بدن بیمار برداشت. مواردی از  این جمله  در حال افزایشند، به علت اداره ی ضعیف رژیم تجویز شده و رژیم ورزشی در برخی موارد، عوارض  جمع می شوند و نیاز فوری به برداشت آن وجود دارد.

روش جراحی لپ باند روشی نیست که  در یک شب تمام شود. نیازمند زمان و نظم، صبر و شکیبایی از طرف بیمار است تا تغییرات مثبت در سبک زندگی آغاز شود. روش جراحی لپ باند برای بیش از 5 سال مورد نیاز نمی باشد. در موردی که شما حس می کنید که در وضعیت حفظ وزن بدن خود هستید، شما می توانید باند را بردارید، پس معده شما به حالت طبیعی بر می گردد.
  • روش جراحی لپ باند یک روش  راحت و مناسب است
لپ باند در اطراف کیسه معده قرار داده می شود، پس نیازی به بستری بیشتر در بیمارستان نیست. حتی زمان بازتوانی پس از جراحی کم است و بنابراین در زندگی طبیعی بیمار اختلالی ایجاد نمی شود. در حالیکه، فرد ممکن است نتواند  شروع به فعالیت جسمانی شدید فوری پس از جراحی کند. شما می توانید کارهای روزانه را انجام دهید ولی اجسام سنگین را بلند نکنید.
 
 
دسته بندی
جراحی‌ چاقی مرضی » لپ باند
 

جستجوی پزشک

 
تخصص
استان/شهر
منطقه
 
 
نام پزشک
حداقل۳ حرف
استان/شهر
 

پرسش و پاسخ های مربوط

 

برخی از تمرینات

ایستاده با میله EZ

پرس شانه با سیم کش

با نیمکت لاری

پوش پرس دوبل با کتل بل

کرانچ با سیم کش

با دستگاه سیم کش

Top